Harta si Detalii

                                                    

Ana Negrescu

Junior Key account manager

Ana.negrescu@solemizo.ro

Tel.0746299639

 

Paula Cernea

Regional sales manager

Paula.cernea@solemizo.ro

Tel.0733071654

(Timişoara, Arad, Oradea, Caraşeverin, Hunedoara, Mehedinți, Gorj, Satu- Mare, Baia Mare, Bistrița, Cluj- Napoca, Mureş, Harghita, Covasna, Alba-Iulia, Sibiu)

 

Adrian Negrea

Area sales supervisor

Negrea.adrian@solemizo.ro

Tel.0733071648

Zonele Timiş, Arad, Oradea,Deva

 

Szabo Karoly

Area sales surpervisor

Karoly.szabo@solemizo.ro

Tel.0733071689

Satu- Mare, Baia Mare, Bistrița, Cluj- Napoca

 

 

Sipos Zsolt

Area sales supervisor

Sipos.zsolt@solemizo.ro

Tel.0733071683

Mureş, Harghita, Covasna, Sibiu

 

Hepeș Cristian

Reprezentant vanzari

Vanzari.arad@solemizo.ro

Tel.0745260405

Arad

 

 

Lupou Gabriel

Area sales supervisor

Vanzari.timisoara@solemizo.ro

Tel.0733071646

Timis

 

 Mocanu  Gabriel

Reprezentant vânzări IKA

Vanzari.timisoara@solemizo.ro

Tel.0747010250

Timiş

Mihai Dumitrache

Area sales supervisor

Mihai.dumitrache@solemizo.ro

Tel.0754020574

Dolj, Olt, Vâlcea, Argeş, Teleorman, Giurgiu, Dâmbovița, Prahova. Braşov, Calaraşi, Ialomița,Constanța, Tulcea

 

Ramona Zamfir

Reprezentant vânzări

Ramona.zamfir@solemizo.ro

Tel.0754020082

Constanța, Tulcea

 

Valentina Nița

Key account executive Bucureşti

Ika.bucuresti@solemizo.ro

Tel.0754020577

 

Laurențiu  Găman 

Reprezentant vânzări IKA Bucureşti

Ika.bucuresti@solemizo.ro

Tel.0754020583

 

Liliana Teşu

HORECA sales executive

Horeca.bucuresti@solemizo.ro

Tel.0754227252

HORECA Bucureşti

 

Lenuța Genez

Reprezentant vânzari HORECA

Horeca.bucuresti@solemizo.ro

Tel.07454020676

HORECA Bucureşti

 

Nicolae Guşă

Area sales supervisor

Nicolae.gusa@solemizo.ro

Tel.0754020596

Suceava, Botoşani, Neamț, Iaşi, Bacău,Vaslui, Vrancea, Galați, Buzău, Brăila

 

Cristian  Mihai Dan

Area Sales Supervizor

Mihai.dan@solemizo.ro

Tel.0744990806

Alba -Iulia,Hunedoara